Hotel Deseos
Overnatningsstedet byder på 29 gæsteværelser, som er indrettet med en minibar og klimaanlæg for et behageligt ophold i Guayaquil.
- Lokale seværdigheder
- Capilla Catolica Cristo Servidor736 km
- Capilla Catolica Santa Maria Eufrasia1560 km
- Iglesia Catolica San Jeronimo Emiliani1098 km
- Iglesia Del Evangelio Cuadrangular1249 km
- Iglesia Catolica Nuestra Senora de Lourdes997 km
- Iglesia de Cristo "La Senda de la Vida"1491 km
- Casa de oracion y restauracion familiar. JESUCRISTO A LAS NACIONES1111 km
- Colegio Fiscal Tecnico Industrial "Febres Cordero"662 km
- Iglesia Catolica Nuestra Senora de la Caridad del Cobre1482 km
- Iglesia San Jose Carpintero663 km
- Lufthavne
- Guayaquil Lufthavn14 km
På hotellet
På værelset
- Minibar
- Dagligstue
- Strygeservice
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Indtjekning: fra 12:00 indtil 23:59
Udtjekning: indtil 13:00
Ofte stillede spørgsmål
- ✈
Hvor er den nærmeste lufthavn til det Hotel Deseos?
Guayaquil lufthavn og det Hotel Deseos er adskilt af 15 km afstand. - 🕗
Hvornår er udtjekning i et Hotel Deseos?
Kunder skal tjekke ud fra et Hotel Deseos ved 13:00. - 💵
Hvor meget koster det at reservere et værelse i Hotel Deseos?
Den gennemsnitlige pris for et værelse på Hotel Deseos er 25$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale. - 🚪
Hvilke værelsestyper er tilgængelige i det Hotel Deseos?
Det Hotel Deseos tilbyder Fire mands værelse Economy, Værelse Deluxe med to enkeltsenge og Fire mands værelse Deluxe at vælge imellem.